The CloseBend in Cafe Ut Vloot. Back to the 60’s and 70’s.
zaterdag 25 maart
“Een persoonlijkheid met eindeloze kleurschakeringen, die het klavier kan betoveren en wier techniek...
Concert
De Nederlandse première van Peacock Tales (Millennium versie) van Anders Hillborg met op sopraansaxofoon...
t/m 30 september
De eerste namen zijn bekend en de ticketverkoop is van start gegaan. Van juni t/m september met meer...
Concert, Theater en Toneel
zondag 26 maart
Ensembe “les Pianos Folies” is een brandnieuw kamermuziek-ensemble bestaande uit de beste studenten van...
Samen met Dansstudio Maastricht en gemengd koor Sjantée organiseren de harmonie en drumband het voorjaarsconcert...
dinsdag 28 maart
Tijdens het academiejaar 2022-2023 kun je één keer per maand gratis genieten van korte concerten met...
zaterdag 1 april
Oude bekenden bij Intro in Situ.
zondag 2 april
Het Basilicakoor van de Onze Lieve Vrouwe Basiliek Maastricht en de Cappella Sancti Servatii geven gezamenlijk...
maandag 3 april
Met een nieuw concept komen de All-Star Jam Sessions van Conservatorium Maastricht dit jaar naar de Playground.
donderdag 6 april
Mikayel en Arzas Voskanyan spelen werk van Bach, Händel, Glière en Armeense muziek op cello en viool.
Schrijf je kosteloos in en wij geven jou de allerleukste adresjes om Maastricht te ontdekken. Verborgen parels en onontdekte plekjes waar je alvast over kunt wegdromen. Ook ontvang je een actiecode waarmee je voor een leuk prijsje kunt overnachten én parkeren.
Je bent er bijna! We hebben je een e-mail gestuurd waarin je jouw inschrijving alleen nog maar hoeft te bevestigen. Heb je binnen 15 minuten nog geen e-mail ontvangen? Dan kan deze in je spamfolder zitten.
Deze website maakt gebruik van cookies (Functioneel, Analytisch, Marketing) die noodzakelijk zijn om de website zo goed mogelijk te laten functioneren. Door op accepteren te klikken, geef je aan hiermee akkoord te gaan.